Łukasz Bach jest artystą, naukowcem, nauczycielem i przewodnikiem, który połączył swoje pasje, aby tworzyć unikalne programy edukacyjne dla dzieci ich rodziców.

Animator edukator, popularyzator nauki, artysta sceniczny oraz prowadzący pokazy i warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży. Jest znany ze swojej kreatywności i niekonwencjonalnych metod nauczania, które włączają doświadczenia sensoryczne i interaktywność.

Łukasz Bach, od ponad 20 lat zajmuje się sztuką ulicy, kuglarstwem i animacją kultury oraz promowaniem nauki w niekonwencjonalny sposób. Pierwsze kroki artystyczne stawiał na Podlasiu, m. in. w Białostockim Teatrze Lalek, w produkcjach filmowych oraz małych formach artystycznych.

W latach 2010 – 2015 związany z Centrum Nauki Kopernik. Jako Edukator w grupie Pokazowej Centrum Nauki Kopernik prowadził pokazy naukowe podczas pikników naukowych w różnych miejscach w Polsce oraz za granicą. Jego rola w CNK polegała na prowadzeniu spektakli w Teatrze Wysokich Napięć i pokazów naukowych, które mają na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży nauką oraz rozbudzenie ich ciekawości. Łukasz Bach nabył niezwykle cenne doświadczenie w promowaniu nauki w sposób przystępny ciekawy, a jednocześnie niezwykle rzetelny merytorycznie. 

Naszą marką jest Mały Teatrzyk. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, lecz jesteśmy w stanie pojawić się wszędzie. Prowadził pokazy w wielu zakątkach Polski, USA – Chicago, Hiszpanii – Barcelona, Anglii – Londyn , Szwajcarii-  Wholen, Niemczech – Berlin , Węgrzech- Budapeszt-Balatonboglar oraz Arabii Saudyjskiej- Jazan.

Mały Teatrzyk oferuje usługi, które są w pełni przetestowane, mają ponad 400 zadowolonych klientów i 13-letnie doświadczenie na scenie.